Hotel Novotel na sylwestra

15 Dec
0

NovotelSieć hoteli Novotel jest bardzo popularna, stąd prawie w każdym większym mieście znajduje się ten obiekt. Hotel Novotel w Gdańsku oferuje atrakcyjne zniżki na sylwestra. Ceny z za noclegi spadają nawet o 50 procent. Hotel Novotel zlokalizowany jest na wyspie spichrzów. Jego położenie jest świetne, gdyż goście spokojnie mogą urządzić sobie spacer na stare miasto. Hotel ten jest świetnym wyborem dla turystów a także indywidualnych gości biznesowych. Oferuje bezpłatny dostęp do Internetu a także możliwość skorzystania z sal konferencyjnych. W budynku znajduje się ponadto restauracja i parking.

Pokoje hotelu Novotel mają bardzo wysoki standard. Można skorzystać tu z minibaru, a także z bezpośredniego wzywania obsługi. Są przystosowane nawet dla goszczenia małych dzieci. Odznaczają się oryginalnym wystrojem, ciekawą aranżacją i przestronnymi wnętrzami.

W okolicach tego hotelu znajdują się także inne jak Hotel Orbis Posejdon czy Mercury Gdańsk. Z tych hoteli goście mogą udać się do przepięknych miejsc Gdańska. Szczególni warto przespacerować się po Starówce czy podziwiać pomnik Neptuna.

Gdańsk to zabytkowe miasto z tradycja i historią licząca ponad tysiąc lat. Obecnie uznawany jest za centrum i główny ośrodek kultury i gospodarki wybrzeża. Gdańsk to 23 kilometry przepięknych, czystych plaż a także miejsce aktywnego wypoczynki dzięki temu co roku zwiększa się ilość osób, która spędza tutaj wczasy. W Gdańsku roi się od turystów szczególnie w sierpniu, gdzie wiele osób bierze udział w jarmarku Dominikańskim. Nawet turyści z krajów europejskich przyjeżdżają tu co rok w liczbie pół miliona.

Szczególnie latem Gdańsk jest organizatorem licznych imprez kulturowych. Odbywają się tu pokazy, festiwale i koncerty. Gdańsk posiada także port lotniczy imieniem Lecha Wałęsy, który w tym roku przeszedł znaczą ekspansję. W porównaniu z latami wcześniejszymi lotnisko znacznie się rozwinęło. Również inne porty lotnicze w Polsce zauważyły wzrost zainteresowania, co świadczy o tym, że coraz więcej pasażerów korzysta z linii lotniczych.

Comments are closed.

X