Tanie hotele w Zurychu

11 Oct
0

Zurych hoteleNajwiększym miastem Szwajcarii wcale nie jest jego stoli Berno, lecz Zurych położony nad jeziorem o tej samej nazwie. Miasto te stanowi istotny punkt na finansowej i handlowej mapie kraju. Cieszące się dużą popularnością wśród turystów, oferuje wiele atrakcji historycznych i kulturalnych, dlatego miasto przygotowało bogatą bazę noclegową o różnym standardzie, poniżej przedstawione zostanie kilka z ciekawych ofert.

W pobliżu lotniska znajduje się Hotel Holiday Inn Express Zürich Airport. Podróż bezpłatnym autobusem trwa zaledwie 5 minut, dlatego hotel bardzo często wybierany jest on przez przedsiębiorców przebywających w Szwajcarii służbowo. Do dyspozycji gości są pokoje jedno lub dwuosobowe, a także pokoje typu studio dla rodzin przybywających do kraju na wczasy. Pokoje urządzone są przestronnie i przyjemnych barwach, korzystać można z TV, bezpłatnego WiFi. W obiekcie znajdziemy również restaurację, bar oraz kawiarnię. Co istotne hotel jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny również są bardzo atrakcyjne, doba to koszt nieco ponad 200zł za osobę.

W samym centrum Starego Miasta możemy skorzystać z oferty Hotelu Bristol. Położony w doskonałej lokalizacji, zaledwie 500 m od dworca kolejowego, w odległości krótkiego spaceru od rzeki Limmat i 10 minut od Wielkiej Katedry. Oferuje piękne widoki, oraz niezapomniane wrażenia. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, barów oraz restauracji. W ofercie hotelu znajduje się 56 przytulnych i komfortowych pokoi z podgrzewaną drewnianą podłogą i dużymi oknami. Dla rodzin istotne jest, że hotel posiada pokoje dla 4 osób z dwoma łóżkami i dwuosobową kanapą.

Trzecią propozycją jest StattHotel, obiekt ten znajduje się w budynku z 1450 r. Położony jest w pobliżu słynnej ulicy handlowej Bahnhofstrasse, a do wszystkich największych atrakcji miasta można dojść pieszo w zaledwie 15 minut. Oferowane pokoje są nowoczesne i zachwycają klasycznym urokiem. Hotel oferuje głównie pokoje typu studio, gdzie na wyposażeniu znajduje się aneks kuchenny, dlatego też na próżno szukać nam restauracji czy hotelowego baru. Hotel ten swą ofertę kieruje przede wszystkim do rodzin, które do Szwajcarii przyjeżdżają na wczasy. Cena hoteli jest również przystępna, gdyż dotyczy całego pokoju i mieści się w okolicach 300zł.

Zurych hotele

Comments are closed.

X